Pražské metro vypraví seznamovací vagóny

Pražský dopravní podnik plánuje seznamku v metru. Z posledního vagonu každé soupravy by se mohl stát prostor pro svobodné muže a ženy, kteří chtějí navázat vztah. Nezadaných lidí je v současné době stále více, a toto může být jedním ze způsobů, jak lidem nabídnout nové přiležitosti. Právě se dolaďují poslední drobnosti a pak již nic nebude bránit spuštění tohoto revolučního nápadu.

Pražský dopravní podnik zatím neupřesnil žádné další podrobnosti o tom, jak takový seznamovací vagón bude vypadat, ani zda-li se bude platit zvýšené (nebo naopak snížené) jízdné. Můžeme si jen domýšlet, zda-li například vagón bude mít červenou barvou, jeho okna budou zatmavena neprůhlednou fólií, nebo naopak v oknech budou svítit růžové lucerničky.

Jak nám řekl Filip Drápal, mluvčí organizátora dopravy společnosti Ropid:

Pokud se tento nápad v praxi uchytí a bude mít úspěch, určitě budeme pokračovat dál v tomto směru a budeme se snažit nabídnout našim cestujícím i další specializované vagóny. V ranních hodinách by mohly být do soupravy zařazeny vagóny lůžkové a v odpoledních hodinách (kdy se lidé vracejí z práce) naopak zase relaxační vagóny. Určitě by byly zajímavé také vagóny kde by se promítaly filmy, hrálo divadlo nebo se pouštěla diskotéková hudba.

Již před několika lety byl v Japonsku vyčleněn jeden vůz pro něžné pohlaví, nicméně Pražské MHD tuto myšlenku výrazně posunulo. Městská hromadná doprava v hlavním městě se tak může stát velmi atraktivním turistickým cílem a může tak zvýšit povědomí o České republice na celém světě.

Všechny články publikované na tomto serveru mají reálný základ, nicméně jejich obsah se skládá ze smyšlených nebo překroucených informací.