Justin Bieber je stále ještě panic

Ačkoliv se to může zdát neuvěřitelné, tak kanadská popová hvězdička Justin Bieber je stále ještě panicem. S tímto veřejným a pro mnohé jistě překvapivým prohlášením přišla jeho bývalá partnerka Selena Gomez.

Justin Bieber a Selena Gomez spolu sice trávili každou volnou chvilku po dobu několika let, ale vypadá to, že k žádnému sexu mezi nimi nejspíše nikdy nedošlo. Vyjádření samotného Justina se bohužel získat nepodařilo, ale prohlášení Seleny Gomez na filmovém festivalu v Cannes, které naleznete o několik řádků níže, vyrazilo dech mnoha novinářům.

S Justinem jsme měli trochu jiný vztah než-li by se na první pohled mohlo zdát. Žili jsme spolu spíše na duchovní úrovni a sexuální radovánky byly zcela tabu. Z počátku to pro mě bylo těžké, ale postupem času jsem se s tím srovnala.

Vypadá to tak, že Justin Bieber, i přestože je idolem mnoha mladých slečen, žen a dívek, a na veřejnosti se snaží prezentovat jako sexuální symbol, tak stále ještě nezakusil teplo dívčího klína. Samozřejmě to všechno může být pouze marketingový tah na zvýšení popularity, stejně jako tomu bylo například u Britney Spears. Ale je také možné, že Justin věří na lásku na celý život a pouze čeká na tu svou jedinou a pravou celoživotní partnerku.

Všechny články publikované na tomto serveru mají reálný základ, nicméně jejich obsah se skládá ze smyšlených nebo překroucených informací.