Iveta Bartošová – reality show, jakou svět ještě neviděl

Každý, kdo se přečtě články o Ivetě Bartošové z poslední doby, musí nabýt dojmu, že se jedná o totální trosku, která je ochotna udělat cokoliv pro kapku alkoholu. Realita je samozřejmě úplně jiná.

Jako jediný skutečně zpravodajský server máme exkluzivní informaci, že Iveta Bartošová již před mnoha lety definitivně ukončila svojí pěveckou kariéru, a rozhodla se stát hvězdou stříbrného plátna. Sice zvolila trochu neobvyklý způsob, ale právě tato vyjímečnoust ji paradoxně může přinést větší slávu, než kdyby každý víkend stála na pódiu a zpívala.

Již před mnoha lety podepsala Iveta Bartošová smlouvu s jednou nejmenovanou produkční společností, ve které je sjednáno, že Iveta bude natáčet první skutečně pravou reality show, a to přímo ze svého života. Podmínkou ovšem je, že celá tato dohoda musí zůstat v absolutním utajení a nikdo se o ní nesmí dozvědět. Protože jde o zcela unikátní projekt, tak tomu odpovídá i honorář, který se pohybuje v řádech stovek milionů korun, a po dokončení natáčení bude vyplacen právoplatným dědicum.

Iveta Bartošová, tak jak je prezentována médii je prostě jen herecká role ve filmu s názvem život. A stejně jako ve správném hollywoodském trháku, tak ani zde samozřejmě nesmí chybět láska a nenávist, drogy a sex, nebo násilí a akční scény. Reality show je formát, ve kterém není žádný přiravený scénář nebo plánovaný konec. Prostě jen můžeme sledovat životní výkon jedné z nejlepších hereček dnešní doby, a těšit se z toho, co nám Ivetin život přinese.

Všechny články publikované na tomto serveru mají reálný základ, nicméně jejich obsah se skládá ze smyšlených nebo překroucených informací.