Iveta Bartošová chce být první prezidentkou ČR

Iveta Bartošová je společně se svým partnerem a ochráncem Josefem Rychtářem, v poslední době velmi oblíbeným tématem novinářského bulváru. Není týden, aby se na internetu neobjevil nějaký článek, který by tuto dříve velmi oblíbenou a populární zpěvačku nekritizoval nebo nepomlouval.

Jak nám prozradila sama Iveta, tak ji již nebaví být pouhou loutkou a terčem posměchu. Inspirovat se nechala současným prezidentem České republiky, Milošem Zemanem, se kterým toho mají mnoho společného. Stejně jako pan prezident, tak i paní Iveta Bartošová má kladný vztah k alkoholu, se kterým se navíc ani jeden netají. Dále je spojuje například nestabilní a vrávoravá chůze, při které nikdo nikdy neví, kdy přijde pád a následný úraz. Iveta má také problémy s palcem, což se jí zatím dařilo před veřejností tajit.

Iveta proto velmi vážně zvažuje, že by v roce 2018 kandidovala na první prezidentku České republiky a podle renomované kartářky Eržiky Červeňákové, kterou má Bartošová ve svém předvolebním týmu, jsou její šance značně vysoké. Předvolební tým v současné době tvoří kromě Ivety další 3 osoby. Je v něm kromě již zmiňované kartářky Eržiky, která má na starosti předvolební průzkumy, také Zdeněk Macura, který se věnuje reklamě a propagace. Trojici uzavírá Ivetin partner Josef Rychtář, jehož úkolem je komunikace s médii a bezpečnost Ivety. Poslední jmenovaný nám k připravované kandidatuře řekl:

Vše je zatím ještě v přípravné fázi a hodně práce máme stále ještě před sebou, nicméně nechceme nic podcenit a vynaložíme maximální úsilí, abychom Ivetě dopomohli k vytouženému vítězství. Iveta má velkou radost, všechny své fanoušky pozdravuje a pevně věří v jejich podporu.

Na náš dotaz, zda-li s panem Macurou nejsou potíže, nám pan Rychtář odpověděl:

Všechny naše spory se Zdeňkem, kterého soukromě oslovujeme „macík“, jsou již urovnané a stali se z nás nejlepší kamarádi. Zdeněk Macura je platným členem předvolebního týmu a já jsem za to velmi rád.

Současný prezident České republiky Miloš Zeman nám přez svého mluvčího vzkázal, že ačkoliv je na podobné plány ještě brzy, tak že stejně jako on byl podpořen svým předchůdcem, tak také podpoří svého nástupce a Iveta se mu již od mládí velmi líbí. Volebním klání v roce 2018 tak již nyní začíná nabírat na obrátkách.

Všechny články publikované na tomto serveru mají reálný základ, nicméně jejich obsah se skládá ze smyšlených nebo překroucených informací.