Čistka v parlamentu snížila státní schodek

Schodek státního rozpočtu v červnu klesl na 31,5 miliardy korun z květnových 39,8 miliardy Kč. Uvedlo to ministerstvo financí s tím, že jde o nejlepší červnový výsledek od roku 2008. Loni v červnu deficit činil 71,7 miliardy Kč.

Samozřejmě to může být pouze náhoda, ale mnohem pravděpodobnější je skutečnost, že poté co se policie ČR začala věnovat kauzám našich předních politických funkcionářů, začal se snižovat státní schodek. Jedná se o názornou ukázku nepřímé úměry, kdy čím více politiků je v policejní péči, tím menší dluh tato země má. Aktivita policie ČR má tak na prosperitu této země mnohem větší dopad než-li se původně odhadovalo.

Můžeme jen doufat, že policie se namísto trestání drobných přestupků bude mnohem více věnovat všem podezřelým politickým kauzám a jejich účastníkům. Po mnoha letech strádání a utrpení tak konečně byla odhalena ta správná cesta k prosperitě a blahobytu, a tak není jediný důvod, proč se po ní nevydat se k cíli.

Všechny články publikované na tomto serveru mají reálný základ, nicméně jejich obsah se skládá ze smyšlených nebo překroucených informací.