Čikatar het překonal svou návštěvností i legendární filmový festival v Karlových Varech

Může se to zdát až neuvěřitelné, ale skutečně je to tak. Romský kulturní festival Čikatar het překonal svojí návštěvností i legendární fimlový festival, který se konal ve stejném termínu v Karlových Varech.

Mezinárodní filmový festival je již tradiční záležitostí, na kterou se sjíždějí známé osobnosti z celého světa. Letos se již konal 48. ročník, jehož největší hvězdou byl bezpochyby John Travolta. Nicméně ani tento celosvětově známý herec nic nezměnil na skutečnosti, že mnohem větší návštěvnost mělo kulturně-společenské setkání romů v Českých Budějovicích.

Jak nám prozradil jeden z pořadatelů této akce Markus Pape, tak ani on sám tak hojnou návštěvnost nečekal. První ročník  akce s názvem „Čikatar het – z bahna ven“, který se konal před 14ti dny v Duchcově měl sice velkou mediální podporu, ale nikoho z nás nenapadlo, že na tomto druhém ročníku bude návštěvnost je až několikanásobně větší. Dále sám Markus přiznává, že návštěvnost až taková, že ani on sám není schopen všechny účastníky spočítat.

Všechny články publikované na tomto serveru mají reálný základ, nicméně jejich obsah se skládá ze smyšlených nebo překroucených informací.